prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl

Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Expert Szkoła jazdy Warszawa metro Swietokrzyska
Autor Wiadomość
expertszkola
Expert Szkoła Jazdy

Wysłany: 2010-06-18, 17:20   Expert Szkoła jazdy Warszawa metro Swietokrzyska

Witam
prosimy o opinie na temat naszej szkoły. Pomoże nam to być jeszcze lepszymi w tym co robimy :).
Pozdrawiam

inka 

Wysłany: 2010-11-20, 22:47   

Mnie niestety Państwa szkoła rozczarowała delikatnie mówiąc. Nie wiem jak inni instruktorzy, ale pan Łukasz zaprezentował KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU I ODPOWIEDZIALNOŚCI.
Zgłosiłam się do niego z polecenia, jednak dwa lata potrafią zmienić człowieka i widać nie jest to taki instruktor jak kiedyś. Do końca wierzyłam, że jego metody i podejście są mimo wszystko skuteczne, ale pan Łukasz:
- NIE SZANUJE KLIENTA, JEGO CZASU I PIENIĘDZY
- CAŁY CZAS ROZMAWIAŁ PRZEZ TELEFON*
- 10 RAZY ZMIENIŁ MIEJSCE/CZAS JAZD NA GODZINĘ PRZED PLANOWANYM ROZPOCZĘCIEM
- NIE KONTROLOWAŁ PRZEBIEGU KURSU**, nie pamiętał, co było robione
- STOSOWAŁ BŁĘDNĄ jak się okazuje KOLEJNOŚĆ NAUCZANIA***
- KŁAMAŁ mówiąc, że jest szefem szkoły i nie można go zmienić na innego instruktora
- NIE MÓWIŁ, CO ROBIĘ ŹLE, bo "OBSERWOWAŁ" (głównie swój telefon..., przez 30h)
- jest NIErzetelny i NIEodpowiedzialny

"Ekspert to osoba, która z każdym dniem wie coraz więcej o coraz mniejszej liczbie rzeczy, aż pewnego dnia wie wszystko o niczym" i pan Łukasz w pełni odpowiada tej definicji i w jej świetle zasługuje na tytuł experta, który sobie nadał.

kowal

Wysłany: 2010-12-01, 16:41   NIE WYBIERAJCIE TEJ SZKOŁY!!!

Wszyscy, którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły jazdy,omijajcie ją szerokim łukiem!!!
Absolutna porażka i tragedia!
Szkoła jest zupełnie nieprofesjonalna, co więcej, niepoważna!
W ogóle, powinna stracić prawo prowadzenia kursów na prawo jazdy, bo to co w tej szkole się odbywa, jest karygodne!
Zupełny brak profesjonalizmu.
Instruktorzy, zdecydowanie do ekspertów zaliczać się nie mogą. Nie są zainteresowani uczniem, ani tym aby czegoś go nauczyć, a jedynie swoimi sprawami. Zawsze robią wszystko, aby im było wygodnie, nie zastanawiając się nad tym, że są w pracy!
Samochody są w bardzo kiepskim stanie technicznym, ciężko jest nauczyć się jakichkolwiek manewrów na tak rozklekotanych rzęchach.
Biuro szkoły pozostawia jeszcze więcej do życzenia! Jeden wielki bałagan, którego nikt nie może okiełznać! Nikt nic nie wie! Nie można się konkretnie umówić, ani niczego załatwić od ręki. Nie wspominając o zupełnym chamstwie i kompletnym braku ogłady pracowników tam zatrudnionych!
Ale czego można spodziewać się po szkole, która ma bardzo niską cenę kursów, w ramach której oferuje jeszcze podręczniki i zaświadczenia lekarskiej!? Przecież od razu widać, że coś tu jest nie tak!!!
WSZYSTKICH SZCZERZE OSTRZEGAM - OMIJAJCIE TĄ SZKOŁĘ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!
TAM NIE NAUCZYCIE SIĘ JEŹDZIĆ, A JEDYNIE WYRZUCICIE PIENIĄDZE W BŁOTO!!!!!!

zibi1976

Wysłany: 2010-12-17, 00:04   Expert polecam

A ja polecam tą szkołę, jeżdziłem z ins Roberte, trafiłem do nich z polecenia od kumpeli jej poleciła inna znajoma, słyszałem wiele pozytywnych oinni i się potwierdziły. Kowal to co piszesz to brednie, co z ciegbie za gość !!! takich miejsc nie powinni odwiedzać takie konowały jak Ty,,,judzie po co to robicie. Nie jestem fanem experta ale to nie prawda. Zapisałem się przez net i dostałem rabat, miałem kontakt z pracownikiem biura tel chyba pan andrzej wszystko wytłumaczył jasno i klarownie. Jeżdziłem z starszym instriktorem Robertem prawdziwy pasjonata i profesjonalista, kumpela też u nich robiła jeżdziła z łukaszem i nic się nie potwierdza z tych bredni, które piszecie. Polecam !!!

jacekr
www.heartsaver.pl

Wysłany: 2010-12-28, 10:03   

Aż sie zarejestrowalem specjalnie dla tego posta.
W expercie skusila mnie cena za pakiet 10h.
Po zgloszeniu w biurze zadzwonil do mnie niedlugo pozniej instruktor i umowilismy sie na ekspresowe robienie godzin przez egzaminem bo bylo malo czasu.

Kurs skonczylem 7 lat temu, w tym czasie do egzaminu podszedlem dwa razy w odstępach 3 letnich, wiec wszystko bylo dla mnie prawie nowe- samochod, zasady.
Początki mojej jazdy były niezłe potem było tylko gorzej ale moj instruktor caly czas mnie wspieral i mowil ze zdam. Dokupilem jeszcze jedna godzine i wszystko zostalo postawione na glowie zebym mogl te ostatnie godziny jezdzic przed samym egzaminem.
Cierpliwość, fachowe rady, sprytne podpowiedzi, super kontakt i zainteresowanie. Zero stresu i nerwówki. Niestety nie pamiętam imienia tego instruktora ale dla zainteresowanych na gg podam numer telefonu bo szczerze polecam ! Firma się nie liczy tylko instruktor.
Egzamin zdałem i polecam tego czlowieka kazdemu zdajacemu.

teraz szukam dobrego kursu kat C :)

Kabotyn

Wysłany: 2011-01-29, 15:44   

Wiele wątków tutaj jest "nowych"...
Ja ukończyłem kursy kat A i B w ekspercie (A z Piotrem, który już nie uczy, B z Robertem).
Moje wrażenia - pozytywne!
Kurs robiłem mniej więcej latem 2009 roku więc mogło się troche pozmieniać, ale Robert jako instruktor był bardzo dobry (zdałem egzamin za 2. razem, za pierwszym popełniłem strasznie głupi błąd). Jak ja robiłem kurs to samochód był OK. Motory też.
Tak wiec ja z czystym sumieniem mogę polecić!

expertszkola
Expert Szkoła Jazdy

Wysłany: 2011-02-10, 22:00   

Dziękujemy wszystkim autorom opinii na temat naszej szkoły. Wpisy pozytywne powodują, że czujemy się docenieni i zadowoleni z naszej pracy, natomiast negatywne pozwalają nam być coraz lepszymi.
W 2010 roku z naszych usług skorzystało blisko 1000 osób. Od początku działalności w większości współpracują z nami ci sami instruktorzy, co świadczy, że nie są to ludzie przypadkowi, a sprawdzeni i doświadczeni. Średni wiek pojazdu służącego do nauki to 1,5 roku, obecnie pojazdy będą coraz młodsze bo wprowadzana jest nowa Skoda Fabia II.
Przypominamy i prosimy, by wszelkie uwagi dotyczące szkoleń były kierowane jak najszybciej do naszego biura. Kontakt: http://www.expert-szkola.pl/kontakt/

martyna
martyna

Wysłany: 2011-02-13, 21:41   

expert tylko z nazwy porażka stracony czas i pieniądze natomiast polecam motostart(raclawicka) już jestem po ekzaminie

kamellka 

Wysłany: 2011-02-14, 16:52   

zdecydownie nie zgadzam się z tą opinią. Łukasz jest dobrym instruktorem, jak najbardziej zaufanym.Mocno polecam tą szkołe. świetni instruktorzy, jeżdziłam na doszkalających z kilkoma i naprawdę czuje się profesjonalizm. kurs robiłam w innej szkole i żałuje. podejrzewam że z Expertem zdałabym od razu. pozdrowienia!!!

TrevorXX 

Wysłany: 2013-11-12, 15:59   

UWAGA PRZYSZLI MOTOCYKLIŚCI - OMIJAJCIE SZKOŁĘ EXPERT W WARSZAWIE!!!
UWAGA NA INSTRUKTORA JACKA!!!

Uwagi do szkoły:

1) odradzam teorię weekendową każdemu, kto chce się czegoś nauczyć, ja ją wybrałem, bo zależało mi na czasie, ale wszystko musiałem opanować sam. Instruktorowi Dominikowi „coś wypadło” i w sobotę zajęcia skończyliśmy po 2 h, w niedzielę po ok. 6 h – tak wygląda właśnie obiecywane przez szkołę 30h teorii  NIC NIE ODRABIALIŚMY

2) szkoła nie posiada urządzeń symulujących test teoretyczny – są tylko wersje papierowe, a wewnętrzny egzamin teoretyczny był przeprowadzony bez żadnego uprzedzenia – instruktor się jeszcze dziwił, że nie wiem nic o konserwacji łańcucha w motocyklu (bo niby skąd, nie mówił o tym…)

3) szkoła wydaje wniosek do wordu, który jest nieaktualny – wypełniłem w domu, a w wordzie musiałem wypełniać ponownie, zupełna strata czasu

4) szkoła nie umawia nikogo na jazdy (wbrew temu co twierdzą na stronie!!!), trzeba pamiętać, żeby w ogóle poprosić numer telefonu do instruktora

5) nie mają własnego placu, na zajęciach jest spory tłok i sporo ludzi z innych szkół, plac nie jest w centrum tylko na woli – przy pkp Kasprzaka, „pełnowymiarowe place manewrowe blisko WORD” – nieprawda

Uwagi do kursu praktycznego:

1) Przy zapisie poinformowano mnie, że jazdy w weekend są jak najbardziej możliwe (miałem wolny czas głównie w weekendy) - w praktyce: instruktor Jacek nigdy nie zgodził się na jazdy w weekend (a to jakiś wyjazd miał, a to impreza, a to coś tam...), w efekcie musiałem zwalniać się z pracy na jazdy, co znacznie przedłużyło kurs i musiałem zdawać w grudniu na kat. A...

2) Instruktor nie wykazywał większego zainteresowania nauką: w trakcie dwugodzinnych spotkań (na inne nie chciał umawiać) pierwsze 30-45 min ZAWSZE spędzał w swojej kanciapie, umawiając klientów na jazdy ("idź się rozgrzewać na placu, bo ja muszę ludzi poumawiać"), następnie dawał ćwiczenie do robienia typu ósemka (min 30 min) i jakieś drugie typu slalom egzaminacyjny lub nieegzaminacyjny (też min. 30 min) i tak w kółko 2-3 ćwiczenia,

3) pojawiwszy się na placu, głównie gadał z kolegami lub przez telefon

4) 20h jazd to kolejno: 16 h NA PLACU i TYLKO 4h (słownie: cztery) W MIEŚCIE!!!!!!!!!! i jeszcze p. Jacek nie był zażenowany jak mi to wyjaśniał... przecież to KPINA - powód jest oczywisty: na placu są co najmniej 2 osoby, a w mieście obsługuje się tylko 1, więc im więcej jazd w mieście, tym mniej szkoła zarabia... Wielokrotnie informowałem, że nie mam innego prawka i nie mam w związku z tym obycia na mieście, ale nie zgodził się na więcej jazd po mieście, bo „przecież jeździsz rowerem, nie?”

5) na placu słabo przygotowują do egzaminu z placu manewrowego, takie zasady jak oglądanie się przy ósemce i slalomie oraz takie ćwiczenia jak hamowanie awaryjne i do punktu są ćwiczone tylko w ciągu 2 ostatnich godzin ("na koniec zrobimy sobie egzamin wewnętrzny")

6) p. Jacek nie umie dobrze przygotować do egzaminu na placu: nauczył mnie, że hamowanie do punktu (najczęściej słupka) wykonuje się na znak egzaminatora, a to nieprawda – tak w word warszawa wykonuje się hamowanie awaryjne. Co więcej, dopiero na koniec wyjaśnił, że należy oglądać się w trakcie slalomu i ósemki, przez wiele godzin wyrabiał u mnie nawyk nieoglądania się, tak samo przy ruszaniu z miejsca

7) jak poprosiłem około 10 godziny (wciąż tylko na placu), żeby poćwiczyć do egzaminu, to się obraził: „myślałem, że chcesz się uczyć jeździć, a nie tylko egzamin, no ale jak chcesz…” i z fochem zaczął tłumaczyć niektóre zadania na placu

8) niby 4 godziny jazd w mieście, ale przez każdym wyjazdem min. 40 min „rozgrzewania się na placu” a on w tym czasie musi „poumawiać ludzi”, więc w sumie jest tylko 3 h bardzo stresujących jazd w mieście. Jazdy tylko z „plecaczkiem” – zupełnie inaczej niż na egzaminie

9) w trakcie jazd w mieście najmniejszy błąd komentuje bardzo dosadnie i wulgarnie, ciągle przeklina, jest niecierpliwy, stresujący i dominujący

10) odmówił pomocy przy wyborze ubrań: „każdy lubi co innego” „no co tu mówić”

11) wbrew stronie internetowej nie uczy przeciwskrętu, slalomu bez trzymanki, redukcji międzygazem

Zdałem za 1 razem – ale nie dzięki „expert szkole”, tylko dzięki nauce przepisów w domu oraz wypożyczeniu na 6 dni skutera i przejechaniu po trasie „odlewnicza” i ogólnie warszawie ponad 50 godzin z moim chłopakiem – który notabene też zdał za 1 razem, ale uczył się w innej szkole (w Legionowie) i miał już prawko kat. B

Uwag nie zgłaszałem szkole, bo p. Jacek jeszcze bardziej by się obraził i ciekawe jak skończyłbym kurs 

Podsumowując – OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Odpowiedz do tematu